Главная страница » Драйвер для принтеру samsung ml-1210

Драйвер для принтеру samsung ml-1210

Безкоштовно завантажити драйвер для принтера Samsung ML-1210

 

Драйвер для принтеру samsung ml-1210

Драйвер для принтера Samsung ML-1210 можна завантажити з офіційного веб-сайту Samsung або з інших джерел, які надають драйвери для принтерів. Ось кілька кроків для завантаження та встановлення драйвера Samsung ML-1210 на комп’ютері з ОС Windows:

  1. Перейдіть на офіційний веб-сайт Samsung або інше джерело, яке надає драйвери для принтерів.
  2. Знайдіть відповідний драйвер для принтера Samsung ML-1210 для ОС Windows та завантажте його на комп’ютер.
  3. Після завантаження встановіть драйвер, виконуючи інструкції на екрані. Якщо драйвер поставляється у вигляді архіву, розпакуйте його, перш ніж встановлювати.
  4. Після встановлення драйвера підключіть принтер Samsung ML-1210 до комп’ютера за допомогою кабелю USB та додайте принтер до списку пристроїв у ОС Windows.
  5. Тепер ви можете використовувати принтер Samsung ML-1210 на комп’ютері з ОС Windows.

Будь ласка, пам’ятайте, що під час встановлення драйвера необхідно слідувати інструкціям на екрані та не встановлювати програмне забезпечення, яке необхідне для роботи принтера.

Samsung ML-1210 є чорно-білим лазерним принтером, який був випущений у 2003 році. Він може друкувати зі швидкістю до 12 сторінок на хвилину з роздільною здатністю 600 на 600 точок на дюйм. Принтер має дві кнопки керування, які дозволяють друкувати з одного аркуша або двох сторінок на одному аркуші (функція автоматичного дуплексування).

Samsung ML-1210 має розміри 357 x 297 x 217 мм та вагу близько 6 кг. Він підключається до комп’ютера за допомогою порту USB та підтримує різні операційні системи, включаючи Windows, Mac OS та Linux.

Принтер має можливість використовувати касети з тонером з високою ємністю, що забезпечує зниження витрат на друк. Крім того, він має функцію зменшення витрат на тонер, яка дозволяє друкувати з меншим використанням тонера.

Узагальнюючи, Samsung ML-1210 є надійним та компактним лазерним принтером, який надає якісний друк з високою швидкістю та можливістю економного використання тонера.

Скачать c Turbobit

Новини

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!