Разборка та ремонт HP zx5000

Невеликий гайд, з розбирання та ремонту гнізда живлення ноутбука HP zx5000. так як у мене зараз деякі проблеми з інтернетом, буду робити шматками.
Загалом принесли мені на ремонт, цей ноут, з поломкою гнізда живлення, як пояснив клієнт  «смикнули за шнурок, гніздо і відвалилося»,
мабуть, ноут вже побував у сервісі, і там на нього як завжди, поклали.
коротше я взявся.. і попутно вирішив зробити фотки з поясненнями, як цього звіра розібрати.. ну раптом комусь знадобиться.. 🙂

 

[nggallery id=3] Якщо уважно оглядати ноут, то можна побачити, що він весь утиканий гвинтами, причому їх дійсно дуже багато, є тільки три типи-розміри, довгі,
середні і зовсім короткі.. коли розкручуватимете постарайтеся не забути, які і де, інакше можна пошкодити материнську плату.

на рис.1, сам ноут, далі на рис 2 і 3 приховані болти кріплення екрана, і сама планка під якою кріплення клавіатури.
Щоб цю планку зняти, треба знизу відкрутити 3 болта, тоді планка легко підніметься.

Акуратно піднімаєте панельку і під нею побачите болти для кріплення (клавіатури, та іншого)

Будьте уважні, коли піднімете клавіатуру, під нею дуже короткий і тонкий шлейф, якщо смикнути по сильніше, то він або порветься, або вирве гніздо від материнки, в будь-якому випадку нічого доброго.
жовтою стрілкою вказаний слот, mini-PCI, для встановлення WI-FI карток.

Червоні стрілки: кріпильні болти материнки, і довгі болти кріплення верхньої планки.
Зелені стрілки: болти кріплення клавіатури.
Синя стрілка: Будьте уважні! це кінцевий вимикач екрану, не зламайте його!
Жовта стрілка: Показує болти кріплення екрана, якщо вам доведеться його знімати, то притримуйте екран, щоб не зірвати різьблення.

тут вказані місця, де проходять наскрізь всього ноута, болти кріплення верхньої планки, а також точки кріплення радіатора, процесора, уважно перегляньте весь радіатор біля цих болтів, там є циферки, вони вказують черговість розкручування і закручування цих болтів.. в іншому випадку. , можуть бути пошкодження поверхні радіатора та процесора, при перекосі.

ну а це сам радіатор, разом із процесором, (на жаль, він у мене, як зазвичай у INTEL, виліз разом з процом).. 🙂

 

 

Взято отсюда . Большое спасибо Hacker

Наш Телеграм канал

Останні відео