DELL  Inspiron Mini Duo 1090 Ноутбук — трансформер

Inspiron Duo — портативний комп’ютер, що трансформується з нетбука на планшет і навпаки.

DELL Inspiron Mini Duo 1090
DELL Inspiron Mini Duo 1090

Нещодавно взяв собі цей маленький ноут DELL Inspiron Mini Duo 1090 для того, щоб у рюкзаку валявся, по суті про нічого не важить, а використовувати його можна для абсолютно різних потреб, як від читання та перегляду відео в дорозі, так і терміновими правками та повноцінною роботою у клієнта. Думаю працівники сфери ІТ зі мною погодяться, трансформер під рукою ніколи не завадить.

Плюс ще маленький бонус поставив на нього іграшки, щоб якщо раптом що дитині було чим зайняти або самому вбити час. У мене стоїть «Рослини проти зомбі» версія для ПК, її зручно юзати на планшеті під Віндою. Ноут у мене менше тижня, тому поки що обмежився лише цією іграліною.

Перший і неприємний недолік — це «заводська» Windows 7 на борту… Це дійсно маячне рішення. Перевстановив на Windows 10 і відразу життя налагодилося, швидше за ні, не відразу. Спершу поставив х64 бітну систему, там виникла серйозна проблема з драйверами, не знайшло відео, звук і мережу.

Трохи помучившись я вирішив поставити х32 бітну вінду, але й тут проблема з тими ж драйверами — при чому відео та звук ставляться з рідного сайту утилітою з автоматичного налаштування, а мережа ніяк. Причому в пристрої без LAN порту це справді проблема і тягати всюди USB-WiFi адаптер як мінімум незручно. Загалом перешустрив я наші простори інтернету і якимось дивом все знайшов і налаштував. Дрова на мережу стали але запустилися через засоби діагностики. Ось і вирішив я дровишки тут викласти як собі на майбутнє, так і Вам про всяк випадок.

Скачать “Inspiron-1090-01.11.2016-1-40-13.zip”

Inspiron-1090-01.11.2016-1-40-13.zip – Загружено 1487 раз – 13 МБ

Завантажити з офіційного сайту можна тут: http://www.dell.com/support/home/ua/ru/uabsdt1/product-support/product/inspiron-duo/drivers

P.S. Ще можливо буде бовтатися якийсь невідомий пристрій зі значення ACPI \ SMO8600 \ 1 Це утиліта Dell duo Station. Ось до неї драйвер: http://www.dell.com/support/home/ua/ru/uabsdt1/Drivers/DriversDetails?driverId=R290083

Останні відео