Налаштування коду Linkfeed

LinkFeed -це така біржа посилань, грубо кажучи, якщо в цьому розібратися то можна один раз налаштувати сайт і про нього забути, денюжка капатиме сама собою, чим то нагадує Sape. додам…

  1. Регистрируемся тут

Для початку, вам потрібно завантажити і завантажити на сервер папку з вашим ID-кодом і виставити на неї права 777, після цього в голову (header.php), після </head> і до <body> вставляємо:

< ?php

define (‘LINKFEED_USER’, ‘ваш_код’);
require_once ($_SERVER[‘DOCUMENT_ROOT’].’/’.LINKFEED_USER.’/linkfeed.php’);
global $linkfeed;
$linkfeed = new LinkfeedClient ();
?>

 

Далі в бічну колонку (sidebar.php або як там вона у вас називається), вставляємо:

< ?php
global $linkfeed;
echo $linkfeed->return_links (№) ;
?>

*де №-число виведених посилань)

також, подібний код можна розмістити там, де ви забажаєте. Наприклад у тому ж, footer.php

От і все. Тепер залишилося лише чекати на продаж посилань. Після продажу вони з’являтимуться у вас протягом 2-3 годин

І під кінець. Під час перевірки код у вигляді <!—71343111—><!—71343111—> має з’явитися на місцях виведення посилань. Це означає, що ви правильно встановили, з чим я вас і вітаю!

На завершення хотів би порадити вам не зловживати кількістю посилань, що розміщуються, оскільки пошукові системи можуть негативно відреагувати на «миготливі» посилання. Крім безпосередньо «миготіння» посилань, анкор цих посилань, найчастіше, не тематичний сайту взагалі. Тож будьте уважні.

UCOZ

1. Зареєструватися на сайті LinkFeed.

2. На панелі керування Вашого сайту в меню Дизайн вибрати Імпорт віддаленого коду.

3. Додати імпорт: у рядку URL адресу сторінки для імпортування коду прописати «http://db.linkfeed.ru/kod/yousite.ru/DEFAULT», де yousite.ru – ім’я Вашого сайту (без www та http://), а kod – код, який Ви зможете дізнатися на сайті LinkFeed на сторінці Додавання майданчика (у другому пункті інструкції з встановлення код для сайтів з підтримкою PHP).

4. У всіх шаблонах вставте код $RCODE_NUM$, де NUM — ідентифікаційний номер створеного видаленого імпорту.

5. Додати сайт до системи. За кілька хвилин сайт почнемо індексуватися. З того моменту, як Ви додали на всі сторінки сайту код $RCODE_NUM1$, дизайн Ваших сторінок може «поїхати», спотворитися. Це не страшно! Дочекайтеся закінчення індексації! Це може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

6.Знову в Панелі керування Вашого сайту в меню Дизайн вибрати Імпорт віддаленого коду. Додати ще один імпорт: у рядку URL адресу сторінки для імпорту коду прописати «http://db.linkfeed.ru/server/?user=kod&host=yousite.ru&charset=utf-8&uri=», де yousite.ru — ім’я Вашого сайту (без www і http://), а kod — той самий код, що у пункті 3 цієї інструкції.

7. У всіх шаблонах замінюємо $RCODE_NUM1$ на $DCODE_NUM2$, де NUM2 — ідентифікаційний номер другого видаленого імпорту. Ще раз звертаю увагу, що Ви в шаблонах повинні замінювати, наприклад код $RCODE_1$ на $DCODE_2$, а не на $RCODE_2$! Цю заміну найзручніше проводити через «Швидку заміну ділянок шаблону».

Read more: FAQ по LinkFeed

Наш Телеграм канал

Останні відео