JungleFlasher — пограма для прошивки DVD-дисковода

Jungle Flasher

JungleFlasher — — це програма з графічним інтерфейсом Windows для прошивки DVD-приводів Xbox 360. Перед використанням JungleFlasher потрібно встановити .NET Framework v2 і PortIO32.

JungleFlasher розроблено спільно з командою Team Jungle, щоб об’єднати всі функції флешування 360 DVD-Drive в одній зручній програмі Win32. JungleFlasher надає кілька функцій, які до цього часу виконувалися кількома різними програмами як у Dos, так і в Win32.

Вкладка FirmwareTool 32 використовується для обробки файлів прошивки. Jungle Flasher проаналізує файли, визначить тип мікропрограми та відобразить відповідну інформацію, як-от усі важливі ключі DVD, рядки OSIG тощо…

На підвкладці Target виконується хеш-перевірка MD5 файлів мікропрограми iXtreme для підтвердження автентичності. Якщо завантажено вихідний і цільовий файли, відповідні вихідні дані можна перенести на цільовий (він же Spoofed), який потім можна перезаписати на цільовий диск.

Вкладка DVDKey32 використовується для отримання інформації з Lite‐On — диска без можливості створення копій. Витягується вся унікальна інформація: ключ DVD, унікальний запит та ідентифікаційні рядки та серійна інформація диска. Ця інформація зберігається в одному простому у використанні файлі «Dummy.bin». Це файл розміром 256 Кб, який імітує приблизну структуру файлу мікропрограми BenQ і автоматично завантажується на підвкладку джерела на вкладці FirmwareTool 32.

Вкладка MTKFlash 32 використовується для розблокування накопичувачів Benq і Samsung, а потім скидання поточної флеш-пам’яті для використання на підвкладці джерела на вкладці Firmware Tool 32. Ви також можете стерти Lite-On, готуючись до перепрошивання. За допомогою цієї вкладки можна прошити всі 3 дисководи.

Вкладка Hitachi призначена для дисків Hitachi, які прошиваються інакше, ніж диски на основі MTK, згадані вище, тому вони мають власну вкладку. Hitachi прошивається як «живий» диск, на основі сектора за сектором, і тому його потрібно виконувати дуже контрольовано, тому процес повністю автоматизований. JF лише перезавантажує ix на стандартний диск, тому передбачено функцію відновлення, яка дозволяє повністю відновити стандартні диски, модифіковані раніше.

Скачать “JungleFlasher.zip”

JungleFlasher.zip – Загружено 5 раз – 15,46 МБ

Файли прошивки:

Скачать “файли-прошивки.zip”

файли-прошивки.zip – Загружено 5 раз – 100,95 МБ

Інструкція по прошивці:

Прошивка DVD-дисковода на всі ревізії Xbox 360 — Вступ

Наш Телеграм

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

View all posts

Додайте коментар

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео