Главная страница » Прошивка Nintendo Switch — Caffeine
Оцініть

Прошивка Nintendo Switch – Вступ

Підготовка до запуску кастомної прошивки через Caffeine

Кожен з пунктів цієї інструкції є обов’язковим до виконання, якщо ви хочете отримати максимум від прошивки своєї консолі. Кожен із цих пунктів самодостатній. Якщо ви з якоїсь причини раніше не виконали будь-який з них, ви можете повернутися до цього пізніше.

Після виконання кожної інструкції зі списку н   ижче, повертайтеся на цю сторінку і переходьте до наступного пункту. Якщо ви вже виконували якісь з дій, повторно їх робити не потрібно.

Ось короткий план того, чим ми займемося:

 1. Встановлення та запуск Kefir
 2. Встановлення та налаштування Caffeine та запуск hekate за його допомогою – налаштовуємо точку входу та запускаємо кастомну прошивку
 3. Створення резервної копії прошивки
 4. Вимкнення AutoRCMНЕ ПРОПУСТИТЕ ВИКОНАННЯ ЦЬОГО ПУНКТУ! Хоча і все використовуване програмне забезпечення і вміє визначати чи патчена використовується приставка чи ні і відключати AutoRCM для патчених, все ж таки необхідно перевірити і переконається, що AutoRCM вимкнений, інакше ви гарантовано отримаєте брик!
 5. Блокування оновлень у SysNAND – встановивши блокування на цьому етапі, ми убезпечимо себе навіть від теоретичної можливості випадково оновити нашу 4.1.0 на прошивку вище. На цей момент у вас повинен бути бекап вашої прошивки на випадок, якщо щось піде не так!
 6. Створення EmuNAND – ви можете створити два EmuNAND, один для піратки, інший для ліцензії та перемикатися між ними, але тільки на Atmosphere! Таким чином у вас в системі буде три прошивки – 4.1.0, яку не можна оновлювати і яка використовується як точка входу, EmuNAND на останній прошивці для піратки з встановленим incognito та прив’язаним акаунтом та EmuNAND для ліцензії без будь-яких модифікацій.
 7. Відновлення доступу до серверів Nintendo на EmuNAND для ліцензії – оскільки Incognito_RCM вміє працювати тільки з одним EmuNAND, виконайте відновлення доступу відразу після створення першого EmuNAND і використовуйте його для запуску ліцензії. Другий EmuNAND буде для піратки і не матиме доступу до серверів Nintendo. Якщо ви не збираєтеся створювати EmuNAND спеціально для ліцензії та онлайн, просто пропустіть цей підпункт.
 8. Оновлення EmuNAND до актуальної версії системного ПЗ – тепер запускаємо кастом. Він автоматично запуститься зі створеного раніше EmuNAND. Нам потрібно буде оновити його на актуальну версію системного ПЗ, при цьому залишивши SysNAND у його первозданному вигляді, без слідів запуску кастомної прошивки
 9. Прив’язка облікового запису – останній штрих. Прив’язки облікового запису для роботи вимагають деякі ігри
 10. Запуск ігор – фінальна частина, заради якої все й робилося
 11. Використання вже прошитої приставки

Новини

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!