Главная страница » TencentSwitcherGUI — Перемикання регіону на Nintendo Switch
Оцініть

TencentSwitcherGUI – Перемикання регіону на Nintendo Switch

TencentSwitcherGUI — це інструмент, який може перемикатися між режимами Tencent і International Mode без усіх тих неприємних кроків модифікації prodinfo.

Тож ті, у кого є Tencent Switch, можуть скористатися цим інструментом, щоб вимкнути блокування регіону для електронного магазину та інтерфейсу користувача (хоча виходити в Інтернет все ще дуже ризиковано). Для тих, хто володіє звичайним комутатором, вони можуть використовувати це, щоб зазирнути в повністю ізольований регіон.

 

Використання

Якщо ви потрапили в цей посібник вперше і не знаєте як прошивається Switch, рекомендуємо почати знайомство інструкціями по прошивці.

Homebrew Launcher (hbl) – середовище для запуску самописних програм для Switch. Запуск здійснюється через змінену програму Альбоми або через програму-форвардер.

Для встановлення програм хоумбрю просто скопіюйте файл .nro у папку /switch/ на SD-карті.
Використовуйте DBI для копіювання homebrew у режимі MTP. Для цього підключіть приставку до ПК кабелем, запустіть DBI та натисніть (X) у головному меню програми

Якщо у списку програм порожньо, зніміть з файлів архівні атрибути:

Переконайтеся, що ім’я вашої карти відмінно від Switch в будь-якій комбінації малих або великих букв
У hekate перейдіть в меню Tools, перейдіть на вкладку Arch bit • RCM • Touch • Partitions (у нижній частині екрана), виберіть Fix Archive Bit
Щоб потрапити в hekate, якщо ви не в ній, перезавантажте приставку, для цього утримуйте 5 секунд кнопку живлення, перебуваючи в кастомній прошивці, потім виберіть Параметри електроживлення -> Перезавантаження. Коли з’явиться сплешкрін кефіру, натисніть (VOL-) (кнопка зниження гучності)
Після закінчення фіксації атрибутів, натисніть Close у верхньому правому куті
Виберіть Home -> Launch – >YOUR_OS_NAME, щоб завантажитися назад у прошивку

дотримуйтеся GUI.

Ліцензія?

GPLv3

Не використовуйте в комерційних цілях.

Новини

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!