Главная страница » FATXplorer — інструмент для HDD Xbox 360
Оцініть

FATXplorer – інструмент для HDD Xbox 360
fatxplorer

Що таке FATXplorer?
FATXplorer — це найкращий менеджер для роботи з HDD Xbox 360.
 FATXplorer працює з  файловими системами Xbox 360. Завдяки повній підтримці кожного розділу на багатьох пристроях ви можете виявити приховані системні файли, переформатувати пристрої для нового старту та навіть прискорити роботу Xbox LIVE за допомогою оптимізованих системних папок! Ви коли-небудь втрачали цінний вміст, над яким ви докладали важких зусиль? Немає часу вивчати всі секрети клонованого файлового провідника? FATXplorer допоможе. З інтеграцією Windows, пристрої зберігання даних можна інтегрувати в Windows за допомогою драйвера. За допомогою цього драйвера ви можете переглядати свій вміст, як і звичайний флеш-накопичувач USB, і використовувати такі загальні функції, як копіювання, вставка, відкриття тощо!

Для кого це?
Без FATXplorer ваш вміст організовано у двійковому форматі, який не розпізнає жодна операційна система. FATXplorer заповнює цю прогалину та надає вам ключ до доступу до всіх ваших цінних даних збереження ігор, вмісту для завантаження тощо!FATXplorer був розроблений, щоб бути відносно простим у використанні. Якщо у вас є консоль Xbox 360 із пристроєм зберігання даних, FATXplorer може допомогти в його заповненні та налаштуванні.

Підтримка широкого спектру пристроїв
FATXplorer підтримує такі пристрої зберігання даних Xbox 360:
– Жорсткі диски Xbox 360 для роздрібної торгівлі та розробки (XDK).
– Блоки внутрішньої та зовнішньої пам’яті Xbox 360
– USB-пристрої Xbox 360
– Файли розділів

Інтеграція з Windows

FATXplorer відмовляється від традиційної концепції клонування Explorer і виходить за межі, забезпечуючи інтеграцію з Windows – функцію, якою ви вже користуєтеся щодня.

FATXplorer здатний монтувати розділи на пристрої зберігання даних FATX і перетворювати їх на віртуальні диски, які потім можна переглядати в оригінальному вигляді, як флешку! Ви маєте доступ до повної файлової системи та можете виконувати повсякденні дії, такі як копіювання, вставка, видалення, переміщення, перейменування тощо. Ви навіть можете відкривати файли безпосередньо за допомогою своїх улюблених програм! Хочете відкрити/редагувати збереження гри в шістнадцятковому редакторі? Без проблем. Хочете мати повний доступ до кожного файлу та папки? звичайно! Хочете встановити два пристрої для передачі вмісту між ними, навіть не торкаючись жорсткого диска ПК? FATXplorer може зробити це та багато іншого!

Інтеграція з Windows — це неймовірний крок вперед. Це приголомшлива нова функція, яка, швидше за все, стане основною причиною, чому ви завантажуєте та випробуваєте FATXplorer.

Інтеграція Windows працює за допомогою драйвера. Його потрібно встановити, а потім перезавантажити ПК. Після встановлення функція інтеграції Windows буде розблокована. Оновлення FATXplorer можуть включати оновлення драйверів для подальшого покращення стабільності та продуктивності.

Легко налаштувати інтеграцію. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати букву диска та розділ, який ви хочете підключити.

Скачати:

Наш Телеграм канал

 

 

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!