Главная страница » Нотатки при поломці та ремонті Xbox one
Оцініть

Нотатки при поломці та ремонті Xbox one

Datasheet та заміри Xbox ONE всіх ревізій (PDF)

Проблема, мерехтить картинка , пропадає, низька роздільна здатність:

Заміна TDP158 біля порту HDMI. можна також замінити перемичками

Сколота, гріється скельця в обв’язці TDP158. ось її обхід

TDP158

При сколі або пошкодженню – замінити на перемички:

TDP

На обратній стороні стікляха, яка відповідає за гаряче підключення:

TDP158

TDP158

Консоль вимикається за секунду. і ребол процесора не допоміг, при тому, що кристал не сколот

Два тижні мучився з XBOX One S та дивною поведінкою при запуску. Викупив із симптомами що не включається (вкл. і через секунду рубається). Відреболив проц, т.к. були сліди дрібного залиття. Заробила. Працювала стабільно кілька днів. У якийсь момент часу вимкнулась з тими ж симптомами. Перевірив усе – ні замикань ні занижених опорів немає. Хитнув проц на кулях – раптом фігово сів. Знову запрацювала і знов кілька днів політ нормальний. Через якийсь час знову вирубується і не включається … Та с..ка, що ж за знущання! Розібрав, увімкнув на столі і вона працює… че за нафіг?! Залишив так лежати доки знову не вирубається і вже через годину вона знову згасла. У цей момент побачив, що зникло живлення V_CPUCORE і навіть не смикається. Дунув буквально на 3 сек. феном на мікросхему U9E2 і вона знову запустилася відразу. У результаті ця дрібна хрень була причиною нестабільної роботи (Маркування AZx)

Xbox one FAT После замены жесткого диска и применения обновления ошибка E101, E102

За умови, що жорсткий диск живий і не стояла прошивка

Зіткнувся із проблемою Xbox one FAT після заміни жорсткого диска з помилкою Е102, Е101. маючи на двох флешках OSU1 та OSU2, консоль випадала в помилку Е101 відразу ж після вибору оновлення автономної системи.

Як я вирішив цю проблему: довго мучившись, вважаючи, що звичайна обнова не проходить, через DEV прошивки 2018 року, я перерив купу сайтів, де скрізь пишуть одне й те саме. але я вирішив зазирнути, що діється з HDD. він був помічений наполовину. Тобто розділи System Update та System Update 2 були у форматі RAW. я переробив розділи з ідентичними назвами та форматом NTFS. У розділі System Update створив папки А та В. Далі з папки OSU2, завантаженого з сайту майкрософт, скопіював усі файли до папки А, крім updater.xvd. updater.xvd скопіював у корінь System Update. Далі, скопійоване з папки А, скопіював ще папку В. Потім вставив жорсткий диск у приставку, і вставив флешку з OSU1. і оновлення пройшло як по маслу

XBOX One S не включається

Бувають випадки, що ваша консоль XBOX One S вимкнулася під час роботи та перестала взагалі вмикатись або ви її вимкнули та через деякий час приставка більше не ввімкнулася. Причин, чому XBOX One S не включається досить багато, це може бути та несправність блоку живлення та проблеми на материнській платі. спробуємо з цим розібратися.

Привезли на ремонт приставку XBOX One S, яка не включається, за словами власника – пограли, вимкнули та більше вона не ввімкнулася. Спробуємо розібратися і зрозуміти чому не вмикається XBOX One S.
Для початку розбираємо консоль і намагаємося зрозуміти проблема у блоці живлення або на платі. Для цього, після того, як розберете консоль XBOX One S, відкрутіть шурупи, що фіксують жорсткий диск (HDD) і витягніть його з корпусу. Після чого перевірте наявність напруги 12В на виході з блоку, це можна зробити прямо на конекторі блоку живлення або на одній із точок материнської плати.

не вмикається

Якщо напруга 12В є, то проблема однозначно на материнській платі, а не в блоці живлення. І це зовсім не той випадок, який розглянуто у цій статті!А ось якщо 12В немає, то тут два варіанти – або несправний блок живлення або є замикання на платі, внаслідок чого блок живлення йде на захист через підвищений струм споживання і напруга на виході блоку живлення також відсутня. Це легко перевірити якщо відключити блок живлення від плати та включити його без навантаження, якщо напруга з’явилася майже зі 100% впевненістю можна говорити про несправність плати.

Саме такий випадок трапився мені – блок живлення під навантаженням (підключений до плати XBOX One S) не видавав вихідну напругу, а відключений від плати стабільно видавав 12В. Тому я вирішив перевірити, що не так з навантаженням (материнською платою) блоку живлення та заміряв опір на роз’ємі блока живлення. Результат виявився неприємним – опір було менше ніж 1 Ом.

не вмикається

Від 12В запитується чимало елементів схеми, точніше запитуються знижувальні перетворювачі, зібрані на парних mosfet. Для деякого спрощення пошуку короткого замикання було вирішено випаяти дросель L9B1, який дещо розділяє ланцюг живлення 12В.

не вмикається

Після видалення елемента L9B1 точка короткого замикання стала локальнішою і вказувала що коротке замикання є у схемі формування GFX_CORE і CPU_CORE.
Так як схема включення ланцюгів формування напруг GFX_CORE і CPU_CORE запаралелена на точці подачі напруги 12В, то тільки як послідовною випайкою mosfet підключених до шини +12В локалізувати несправність не вийде – треба випоювати Q9D2, Q9D4, Q9E2, Q9.

Мені пощастило і коротке замикання по +12В пропало після випаювання першого мосфету Q9D2. Про всяк випадок я змінив обидва мосфети, що працюють у цьому каналі Q9D2 і Q9D3. Після встановлення нових силових транзисторів (mosfet) та установки на місце дроселя, коротке замикання було відсутнє і приставка XBOX One S знову почала вмикатися і стала повністю працездатною.

не вмикається

Сподіваюся ця стаття комусь допоможе при ремонті Microsoft XBOX One S.

Останній розділ взято з http://consolmaster.ru/poleznaya-inf…-vklyuchaetsya

За допомогою Наш Телеграм

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!