Powerbank своїми руками

Якщо ви тут, то певно у вас інколи зникає світло, можливо через несправну мережу, п’яного електрика, або Россійських Фашистів (далі РФ) які витратили сотні мільйонів доларів щоб залишити тебе на пару годин без світла (хоча при цьому саймі живуть у лайні) то певно вам буде цікава ця стаття.

Як зробити повербанк в домашніх умовах?

Найпростіше всього, якщо у вас є шуруповерт та зарядка від прикурювачта з’єднати їх дротами, плюс повинен бути на «буйке», а мінус збоку.

Краще використовувати щось на кшталт прищепки. або резинки для волосся. Головне щоб ці проводи не торкались одне одного.

 

Повербанк з акумулятора авто

Якщо у вас є старий акумулятор від авто, у якого не вистачає пускових токів на запуск двигуна, не поспішайте його викидати. Якщо докупити декілька дешевих компонентів, можна зробити із звичайно акумулятора майже повноцінний розумний будинок.

Під'єднання дротів до акумулятора
Приєднуємо «крокодилами» дроти, бажано за кольорами коричневий на +, синій на «-«

 

Важливо! В квартирі автомобільний акумулятор треба тримати або в коридорі, або на балконі.

Для повноцінного використання акумулятора ви можете докупити декілька девайсів, я наприклад купую в Joom

В магазині стройматеріалів (я купував в Епіцентрі) ми купуємо кабель на 2 жили, від 0.5 до 2.5 товщиною. Важливо розуміти, що чим далі ми тягнемо цей дріт, тим товще потрібно брати жилу. Ви можете зробити основну магістраль, а до неї методом паралельного під’єднання (паралельного, не послідовного!!!) під’єднати лампи, датчики руху, прискорювачі, андроїд DIN приставки та т.і. Все що споживає 12 вольт (або 5 вольт через прискорювачі).

Останні відео