Главная страница » AMD відкладає випуск своїх мобільних процесорів Ryzen 7040HS
Оцініть

AMD відкладає випуск своїх мобільних процесорів Ryzen 7040HS

AMD відкладає випуск своїх процесорів Ryzen 7040HS для тонких та легких ноутбуків до квітня. Це стало відомо з повідомлення компанії, яке зазначає, що таке рішення було прийнято з метою забезпечення максимальної користувацької взаємодії з пристроєм.

AMD

Анонсовані на виставці CES в січні цього року, процесори Ryzen 7040HS на чипі Phoenix будуть відкладені до квітня. При цьому, інші процесори з лінійки Ryzen 7000 для мобільних вийдуть вчасно. Очікувалося, що ноутбуки з такими процесорами з’являться на ринку ще в березні, але тепер це відбудеться не раніше кінця квітня.

Технічно це відкладення стосується всієї серії 7040, яка включає в себе як 7040HS, так і 7040U. Однак офіційно анонсованих процесорів 7040U поки що немає, тому відкладення для 7040HS фактично є відкладенням для всіх нових процесорів Phoenix на 5-нанометровому процесі.

AMD

Компанія не надала інформації щодо причин відкладення, обмежившись лише зазначенням “готовності платформи”. Це може означати будь-що: від затримок у виробництві та нестачі комплектуючих до необхідності більш детально оптимізувати роботу з Phoenix на більшій кількості пристроїв. Також можливо, що AMD виявила певні помилки у своєму програмному забезпеченні чи прошивці.

Незважаючи на затримку, Ryzen 7040HS все ще очікується зі значними покращеннями продуктивності та енергоефективності, що можуть зацікавити багатьох користувачів ноутбуків. За даними з CES, Ryzen 7040HS має бути одним з найкращих представників лінійки Ryzen 7000 для тонких і легких ноутбуків. Процесор має 8 ядер і виготовляється за 5-нанометровою технологією.

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Додайте коментар

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!