Главная страница » Ігри місяця PS Plus березень 2023
Оцініть

Ігри місяця PS Plus березень 2023

Ігри місяця PS Plus березень 2023Ігри місяця PS Plus березень 2023

Battlefield 2042 – гра, яку розробила студія DICE  на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One та ПК.

Гра буде діяти у недалекому майбутньому, в 2042 році, де глобальні проблеми змусили світ зазнавати кризи, що призвело до війни між США та Росією, а також включає в себе групу наемників, що воюють на боці обох сторін конфлікту. Гра включає в себе різноманітні картки та режими гри, у тому числі можливість грати на картках, що підтримують до 128 гравців одночасно.

Minecraft Dungeons – це комп’ютерна гра жанру “action-adventure”, розроблена Mojang Studios та Double Eleven. Гра була випущена у 2020 році і доступна на платформах Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S та PlayStation 5.

Гравці у Minecraft Dungeons візьмуть на себе роль героя, який має пройти крізь лабіринти, битися з чудовиськами, знаходити скарби та збирати ресурси. Гра складається з кількох рівнів, які гравець повинен успішно пройти, щоб перейти до наступного рівня. У процесі гри гравці можуть зібрати різні зброї та реліквії, які допоможуть їм у битві з чудовиськами.

Code Vein – це комп’ютерна гра жанру “action RPG”, розроблена студією Bandai Namco Studios. Гра була випущена у 2019 році і доступна на платформах PlayStation 4, Xbox One та Windows.

Гравці у Code Vein візьмуть на себе роль “Вампіра-ревнителя”, який має пройти через кілька рівнів, битися зі злочинцями та монстрами, знаходити скарби та розв’язувати головоломки. Гра має відкритий світ, що дозволяє гравцеві вільно переміщатися та досліджувати околиці.

Ігри місяця PS Plus

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Додайте коментар

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!