Главная страница » Ігри місяця PS Plus лютий 2023
Оцініть

Ігри місяця PS Plus лютий 2023

Ігри місяця PS Plus

UFC 4 є четвертою відеогрою в серії Ultimate Fighting Championship, розробленою і опублікованою EA Sports. Гра була випущена в серпні 2020 року для PlayStation 4 і Xbox One.

Геймплей: Гра має вдосконалений геймплей порівняно з попередніми версіями UFC. Гравці можуть виконувати різні удари і прийоми, включаючи нові фінтівки і рухи. Крім того, гра пропонує різні режими гри, такі як кар’єра, онлайн-битви і змагання з друзями.

Графіка: Графіка в UFC 4 є вражаючою і деталізованою. Вона створює реалістичність і дозволяє гравцям відчути себе в середині октагону.

Музика: У грі є хороша музика, яка доповнює і підтримує настрій гравців.

Недоліки: Один з головних недоліків UFC 4 полягає в його швидкому набриданні. Гравці можуть швидко надовго втомлюватися від повторення боїв, і їм може знадобитися перерва, щоб повернутися до гри.

Висновок: UFC 4 є хорошою відеогрою для фанатів бойових мистецтв і людей, які люблять виконувати прийоми і удари в боях. Ця гра має добру графіку, а геймплей є вдосконаленим порівняно з попередніми версіями UFC. Однак, вона може надокучити через повторення боїв і не бути цікавою для гравців, які шукають щось нове і свіже.

Tiny Tina’s Wonderlands є майбутньою відеогрою, розробленою Gearbox Software і випущеною 2K Games. Гра створена на основі світу гри Borderlands, але заснована на персонажі Tiny Tina.

Огляд Tiny Tina’s Wonderlands:

Сюжет: Гра починається з того, що Tiny Tina, яка є ведучою рольової гри, прагне створити свою власну казку. Гравці повинні допомогти їй в цьому, досліджуючи світ, вбиваючи монстрів і збираючи предмети, щоб покращувати свого героя.

Геймплей: Гра пропонує відкритий світ, де гравці можуть досліджувати, збирати ресурси та виконувати завдання. Крім того, гра має систему кастомізації, що дозволяє гравцям налаштовувати своїх персонажів, вибирати зброю, обладнання та навички. У грі є різні види монстрів, яких гравці повинні здолати, використовуючи різні види зброї та навички.

Графіка: Графіка в Tiny Tina’s Wonderlands є вражаючою та деталізованою. Стиль гри відповідає стилю Borderlands, з використанням яскравих кольорів та карикатурних образі

Planet Coaster – це симулятор розважального парку, розроблений Frontier Developments і випущений у 2016 році. У грі гравці мають змогу збудувати свій власний тематичний парк з атракціонами, розвагами та іншими видами розваг.

Огляд Planet Coaster:

Геймплей: У грі Planet Coaster гравці мають змогу створити свій власний парк, використовуючи безліч матеріалів, ресурсів та інструментів для створення атракціонів та декорацій. Гравці можуть налаштовувати кожен аспект парку – від дизайну до відвідуваності та цін на квитки. Гра має дуже деталізований редактор та реалістичну фізику, що дозволяє створювати вражаючі та функціональні атракціони.

Графіка: Графіка у Planet Coaster є дуже красивою та деталізованою. Парки виглядають реалістично, атракціони мають багато деталей, а кольори дуже яскраві та насичені.

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!