Главная страница » Ігри XBOX Game Pass лютий 2023
Оцініть

Ігри XBOX Game Pass лютий 2023

game pass

 

Як завжди, список ігор включених до Xbox Game Pass може змінюватися з часом, але на даний момент найбільш популярні ігри в цьому сервісі на лютого 2023 року, можуть включати наступні:

  1. Halo Infinite – найбільш очікувана гра цього року, яка стала доступною з моменту її випуску. Це шутер від першої особи, який включає різноманітні мультиплеєрні та одиночні режими.
  2. Forza Horizon 5 – відомий гоночний симулятор від Xbox, який включає величезний відкритий світ та різноманітні транспортні засоби. Гра має неймовірну графіку та масштабні мультиплеєрні заходи.
  3. Back 4 Blood – це кооперативний шутер від засновників серії Left 4 Dead. Гравці мають протистояти зомбі-апокаліпсису та співпрацювати, щоб вижити.
  4. Psychonauts 2 – це платформер від Double Fine Productions, який розповідає про пригоди Раз, який є псіоніком і здатний увійти у світ мрій та роздумів інших персонажів.
  5. Doom Eternal – це шутер від першої особи, який продовжує історію DOOM 2016. Гравці повинні боротися з легіонами демонів на Землі та в інших світах.

Ці ігри є тільки декількома прикладами ігор, які доступні. Інші популярні ігри, які можна знайти в сервісі, включають Minecraft, Sea of Thieves, Gears 5 та інші.

 

Ігри, які будуть додані до передплати XBOX Game Pass у лютому 2023 року.

9 лютого
• Madden NFL 23 (XBOX, ПК)
• SD Gundam Battle Alliance (XBOX, Cloud та ПК)

14 лютого
• Mount & Blade II: Bannerlord (XBOX, Cloud)

15 лютого
• Cities: Skylines: Remastered (XBOX, Cloud та ПК)

16 лютого
• Shadow Warrior 3: DE (XBOX, Cloud та ПК)

21 лютого
• Atomic Heart (XBOX, Cloud та ПК)

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!