Главная страница » Ігри Xbox Gold лютий 2023
Оцініть

Ігри Xbox Gold лютий 2023

Ігри Xbox Gold на лютий

Ігри для передплатників Xbox Live Gold/Ultimate на лютий:

▫️For the King – це пригодницька рольова гра з елементами стратегії від студії IronOak Games. Гра пропонує унікальний геймплей, в якому гравці повинні керувати командою трьох героїв і вирушати в епічну подорож, щоб порятунок королівства.

Гра використовує випадкову генерацію світу, що означає, що кожна гра буде унікальною і неповторною. Гравці повинні проходити через різні землі, боротися з різними ворогами, збирати ресурси, покращувати своїх героїв та здійснювати різні завдання. У грі є різні типи завдань, включаючи пошук скриньок зі скарбами, битви з монстрами, захисти фортець та інші.

▫️Guts N Goals – це аркадна футбольна гра від розробника CodeManu та видавця Sabec Limited. Гра випущена у 2021 році та доступна на різних платформах, включаючи Xbox, PlayStation та Nintendo Switch.

Геймплей в Guts N Goals простий та легкий для засвоєння, що дозволяє гравцям грати в режимі одного гравця або мультиплеєра з друзями. Гра пропонує кілька рівнів складності, включаючи рівень з легким доступом для новачків та складніші рівні для досвідчених гравців.

У грі можна використовувати різні прийоми та стратегії, щоб забивати голи та вигравати матчі. Гравці можуть використовувати величезні м’ячі, електрошоки, динаміти та інші знаряддя, щоб перемогти своїх супротивників. Є також можливість покращувати своїх гравців та виконувати різні завдання, щоб отримати бонуси та покращити свої шанси на перемогу.

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!