Главная страница » Новий трейлер Lord of the Rings: Gollum.
Оцініть

Новий трейлер Lord of the Rings: Gollum.

The Lord of the Rings: Gollum — майбутня пригодницька відеогра, розроблена Daedalic Entertainment і спільно має видаватися з Nacon.Сюжет гри заснований на романі «Володар перснів» англійського письменника Джона Рональда Руела Толкіна. Головним героєм гри є Ґолум, що колись був хобітом, але розбещений Єдиним Пертснем, страждає роздвоєнням особистості. Випуск гри запланований на Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One і Xbox Series X/S у 2023 році

Спортивний і спритний, підступний і хитрий. Керований бажанням знову потримати в руках те, що він втратив, Ґоллум є одним із найзахопливіших персонажів у світі Володаря перснів™. Він бачив те, чого інші не можуть уявити, він пережив те, про що інші не наважувалися згадувати. Роздираючи його роздвоєння особистості, він може бути злим і лиходійним, як Ґоллум, але товариським і обережним, як Смеагол.

Будучи життєво важливим для історії Дж.Р.Р. Толкіна, багато частин квесту Ґоллума ще не розказано детально. У The Lord of the Rings: Gollum™ ви зможете відчути цю історію. Від часу, коли він був рабом під Темною вежею, до перебування в ельфів Лихолісся. Використовуйте скритність, спритність і хитрість, щоб вижити і подолати те, що чекає попереду. Піднімайтесь, стрибайте та прокладайте свій шлях повз небезпеки або у вигідні місця. Хоча Ґоллум може і не бути бійцем, він схожий на те, щоб убити необережного ворога, коли з’являється нагода, або позбутися його більш креативними та лиходійними способами. Рішення, які ви приймаєте, і те, як ви граєте, безпосередньо впливають на особистість Ґоллума: у постійній боротьбі між двома сторонами, втіленими Ґоллумом і Смеаголом, ви вирішуєте, чи темна сторона Ґоллума візьме верх, чи є іскра. розуму, що залишився в тому, що колись було Смеаголом. Один розум, два его – вирішувати вам!

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Додайте коментар

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!