Главная страница » PS Plus Essential лютий 2023
Оцініть

PS Plus Essential лютий 2023

PS Plus Essential лютий 2023

Інсайдер черговий раз зливає PS Plus Essential! В лютому ми отримаємо:

▫️OlliOlli World (PS5 | PS4) – це відмінна ігра в жанрі платформерів від студії Roll7, розроблена для платформ Xbox, PlayStation, Nintendo та ПК. Це третя гра серії OlliOlli і пропонує гравцям захоплюючий геймплей, захоплюючі рівні та красиву графіку.

Головний герой – це скейтбордист, який подорожує по світу, виконуючи різноманітні трюки та завдання. Гра пропонує безліч різних рівнів, кожен з яких містить у собі виклики та завдання, які можна виконувати в різному порядку. Це дозволяє гравцям вибирати свій власний шлях в грі та насолоджуватися відчуттям відкритого світу.

▫️Mafia Definitive Edition (PS4)  – це повна переробка оригінальної гри Mafia, яка вийшла у 2002 році. Гра створена студією Hangar 13 і доступна для гравців на платформах PlayStation, Xbox та ПК. Гра є чудовим перезавантаженням оригінальної гри, яка зберігає основну історію, але включає нові графічні та ігрові поліпшення.

Гра розповідає історію Томмі Анджело, іммігранта з Італії, який приїхав до США в пошуках кращого життя. Він потрапляє відразу в світ мафії та стає членом мафіозного клану, що діє відповідно до своїх правил та звичаїв. Головним завданням гравця є виконання різноманітних завдань та місій, що пов’язані зі злочинним світом, включаючи грабежі, перегони та вбивства.

▫️Evil Dead The Game (PS5 | PS4) – це багатокористувацька відеогра, яка базується на популярній серії фільмів Evil Dead. Гра розроблена студією Saber Interactive та видана компанією Boss Team Games, і доступна на різних платформах, включаючи PlayStation, Xbox та ПК.

У грі гравці виконують роль членів команди, що борються з демонами, які вторгаються в їхнє місцезнаходження. Ці демони включають як відомих персонажів серії фільмів Evil Dead, так і нових створінь. Гравці повинні співпрацювати, щоб вижити та виконати різноманітні місії, які включають знищення демонів та збирання різних об’єктів.

▫️Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4) – це доповнення до популярної багатокористувацької онлайн-ігри Destiny 2, розробленої і виданої студією Bungie. Це одне з найбільших ігрових доповнень до Destiny 2, яке пропонує нові функції, зброю та механіки гри.

Основною особливістю Beyond Light є новий головний антагоніст – Eramis, який має свою армию під керівництвом стихійного йогоша Стаса. Гравці повинні протистояти цій загрозі і знищувати її в зоряній системі Европа. Крім цього, Beyond Light також додає новий клас героїв – стасовці, які мають унікальні навички, які дозволяють гравцям контролювати стихії.

Ігри стануть доступними для завантаження 7 лютого.

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!