Главная страница » Starlink запускає послугу «глобального»‎ роумінгу‎ за $200
Оцініть

Starlink запускає послугу «глобального»‎ роумінгу‎ за $200 на місяць

Starlink запускає послугу «глобального»‎ роумінгу‎ за $200

SpaceX провела ребрендинг і офіційно перейменувала Starlink for RVs (тобто тариф для тих, хто активно подорожує у будинках на колесах) на Starlink Roam. Тепер фанати подорожей можуть вибрати глобальний роумінговий пакет і взяти свій термінал з собою в будь-яку точку світу, де доступна ця послуга.

В повідомленні SpaceX йдеться про те, що ця опція призначена, в першу чергу, для людей, які «подорожують до місць, де зв’язок може бути ненадійним або повністю відсутнім»‎. Глобальний роумінг обійдеться у $200 на місяць замість $150 на місяць, які потрібно платити за його регіональний аналог. Послуга Starlink для трейлерів спочатку коштувала $135 на місяць, але в лютому цього року подорожчала.

Starlink

Крім того, якщо подивитися на сайт Starlink, то можна помітити крихітну, але важливу деталь – глобальний роумінг доступний лише з портативним обладнанням вартістю $599. Це термінал сервісу, але він не забезпечує підключення до інтернету під час руху автомобіля. Якщо користувачам потрібно підключення до мережі у транспортному засобі, який знаходиться в русі, доведеться придбати плаский високопродуктивний термінал за $2500.

Але знову ж таки, не обходиться без нюансів – його можна отримати лише з регіональною підпискою. Вона «географічно обмежена»‎ і працюватиме лише «на суші в межах того ж континенту, що і ваша зареєстрована адреса доставки»‎. Також тим, хто користується послугами Starlink в іншій країні понад два місяці, може бути потрібно повністю змінити зареєстровану адресу.

Starlink

Минулого місяця користувачам послуг Starlink почали приходити електронні листи про майбутню можливість підключення опції глобального роумінгу. Тоді компанія повідомила, що послуги глобального роумінгу «залежать від регуляторних дозволів»‎, оскільки вона все ще не має повноважень надавати інтернет-підключення в деяких країнах, наприклад, в Індії.

У компанії також заявили, що під час підключення можливі «короткі періоди поганого зв’язку або взагалі його відсутність»‎, тому що компанія ще працює над розширенням своєї супутникової мережі для більшого покриття.

Читайте також:

SpaceX готується до тестування телефонного супутникового зв’язку Starlink з T-Mobile
Україна отримає ще тисячі додаткових терміналів Starlink

Post Starlink запускає послугу «глобального»‎ роумінгу‎ за $200 на місяць at Root Nation.

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Додайте коментар

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!