Главная страница » Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro
Оцініть

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Jackery — американська компанія з майже десятирічним досвідом розробки та виробництва зарядних станцій серії Explorer, сонячних панелей SolarSaga та різноманітних аксесуарів для них. Сонячні панелі Jackery вирізняються високим коефіцієнтом корисної дії 23,7%. А зарядна станція, об’єднана з каскадом з кількох сонячних панелей, перетворюється на сонячний генератор. Jackery неодноразово вигравала авторитетні індустріальні нагороди: CES Innovation Award, IF Design Award і Red Dot Design Award. Офіційним дистриб’ютором продукції Jackery в Україні є компанія ELKO.

Jackery Explorer 240 — ваша перша паверстанція

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Ключові особливості: Дуже компактна та легка, можна носити з собою завжди та скрізь, довговічний NMC акумулятор, електрозахист BMS, низька вартість.

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Jackery Explorer 240 — одна з найдоступніших зарядних станцій у вітчизняному роздрібі та ще й від іменитого американського бренду. Місткість акумулятора становить 240 Вт*год, а вихідна потужність 200 Вт (пікова 400 Вт). Застосовується літієва нікель-марганець-кобальт-оксидна батарея (скорочено NMC), яка краща за звичайну літій-іонну і використовуються у Tesla Powerwall. Важить всього 3 кілограми, що лише трохи більше, наприклад, ігрового ноутбука. Оснащена зручною та міцною ручкою для перенесення.

Виходів для живлення зовнішніх гаджетів Jackery Explorer 240 чотири: одна розетка змінного струму 230 вольт, причому з чистою синусоїдою, що важливо для приладів з електромотором. А також одна 12-вольтова автомобільна розетка постійного струму та два порти USB Type-A. Новомодного USB Type-C, на жаль, нема, це привілей старших моделей Jackery. Ємності батареї вистачає для заряджання ноутбука повних три рази, квадрокоптера — чотири рази, смартфона — більше 20 разів, або роботи потужного кемпінгового ліхтаря до 40 годин.

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Саму ж станцію Jackery Explorer 240 можна заряджати трьома способами: від розетки побутової електромережі від нуля до ста відсотків за 5 годин або від автомобільної розетки за 6,5 годин. Або від фірмової сонячної батареї Jackery SolarSaga 100W (купується окремо) за 5 годин. Для максимізації швидкості сонячної зарядки станція оснащена розумним контролером MPPT (Maximum Power Point Tracking). А для захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання — чипом BMS (Battery Management System).

Ціни в магазинах:

Jackery Explorer 1000 — візьми електрику на природу

Ключові особливості: Кіловатна потужність для побутової техніки, підтримка сонячних панелей, технології Quick Charge та Power Delivery, вбудований ліхтар.

Jackery Explorer 1000 — одна з найпотужніших зарядних станцій з все ще помірною вагою до 10 кг. Місткість NMC батареї становить 1000 Вт*год, а сумарна потужність двох євророзеток змінного струму 1000 Вт з короткочасним піком до 2000 Вт. Звісно, розетки видають чистий синусоїдальний струм. Коли не використовуються, розетки закриваються щільними кришками, також є кнопка повного вимкнення розеток. На бічній панелі розташований потужний світлодіодний ліхтар. Корпус же зроблений вогнестійким та протиударним.

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Вбудований рідкокристалічний екран відображає інформацію про швидкість зарядки самої станції, потужність підключених до неї клієнтських пристроїв і заряд батареї, що залишився, у відсотках (шкода, що не в хвилинах). Крім автомобільної розетки, є два порти USB Type-A і Type-C з підтримкою загальноприйнятих стандартів швидкої зарядки Quick Charge і Power Delivery на 18 і 36 Вт відповідно. Як результат, ноутбук можна зарядити до 15 разів, а смартфон — до 100 разів.

Jackery Explorer 1000 2

Потужності 230-вольтових розеток достатньо для роботи телевізора (14 годин), проектора, міні-холодильника (28 год), мультиварки (1 год) і навіть кавомашини (1,5 год). А у разі блекауту можна живити критично важливе медичне обладнання, наприклад, апарат штучної вентиляції легень (17 годин). А якщо до Jackery Explorer 1000 підключити відразу дві сонячні батареї SolarSaga 100W, виходить автономна міні-електростанція. Реальний час заряджання від сонця залежить від розташування панелей, температури та погоди.

Ціни в магазинах:

Jackery Explorer 2000 Pro — багатогодинне резервне живлення

Ключові особливості: Гігантська батарея для дому, офісу або невеликого підприємства, заряджається дуже швидко, підтримка каскаду з кількох сонячних панелей.

Jackery Explorer 2000 Pro

Jackery Explorer 2000 Pro — надпотужна зарядна станція на 2200 Вт (пікові 4400 Вт) з батареєю ємністю 2160 Вт*год. Це дозволяє підключати навіть кухонну нагрівальну техніку (мікрохвильова піч, електрична плита, електрогриль) тривалістю до 1 години, электрочайник чи кавомашину до 2 годин, прилади для охолодження (великий холодильник, кондиціонер) до 1,5 годин. А також професійні будівельні інструменти (дриль, пилка, шліфувальна машина) від 10 до 30 годин. Десять типових офісних комп’ютерів із моніторами і навіть принтером зможуть працювати цілу годину.

Jackery Explorer 2000 Pro 2

Підтримує швидку зарядку від розетки побутової електромережі всього за 2 години. Під час зарядки шумить вентиляторами тихіше, ніж паверстанції інших брендів, і на порядок тихіше за бензиновий генератор. Так само швидко заряджається від каскаду із шести сонячних панелей SolarSaga 200W. Головне встановити панелі на яскравому сонці, а ось саму станцію краще заховати в тіні. Важить Jackery Explorer 2000 Pro майже 20 кг, тому підходить швидше на роль резервного джерела живлення для дому або офісу, ніж для туристичних поїздок. Ручка для перенесення складається.

Jackery End

Підтримує функцію безперервного заряджання, тобто вміє одночасно заряджати свою батарею і живити інші пристрої, якщо витрати електроенергії не перевищують швидкість заряджання. Оснащена відразу двома захисними чипами BMS та чотирма датчиками температури батарей, що гарантує довговічність використання. У батареї NMC навіть після тисячі циклів повного розряду залишиться понад 80 відсотків початкової ємності. А якщо не садити батарею щоразу в нуль, то вона зношуватиметься ще повільніше.

Ціни в магазинах:

Зарядні станції Jackery: чим відрізняються Explorer 240, 1000 і 2000 Pro

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Додайте коментар

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!