Qualcomm Flash Image Loader (QFIL) — це невелика програма для Windows, яка дає змогу перепрошивати або встановлювати стандартне мікропрограмне забезпечення на пристроях із набір мікросхем Qualcomm.

Тут, на цій сторінці, ми поділилися останньою версією інструменту QFIL і попередніми версіями.

Функції Qualcomm Flash Image Loader (QFIL)
Портативна програма:

QFIL постачається як переносна програма, тож вам не потрібно встановлювати її на комп’ютері, щоб нею користуватися. Натомість завантажте та розпакуйте інструмент на свій комп’ютер і відкрийте QFIL.exe, щоб запустити програму.

Прошивка Flash:

Це допоможе вам установити або прошити стандартне мікропрограмне забезпечення на пристроях Qualcomm. Усе, що вам потрібно, щоб мати правильну мікропрограму вашого пристрою Qualcomm > Установіть драйвер Qualcomm на комп’ютер > запустіть інструмент QFIL > натисніть «Вибрати порт» > під’єднайте пристрій за допомогою USB-кабелю > у розділі «Тип збірки» виберіть «Плоский» > натисніть «Огляд». Кнопка > Знайдіть мікропрограму на основі .mbn або .elf > Натисніть Завантажити XML, щоб розпочати перепрошивання (читайте інструкції).

Підтримка набору мікросхем Qualcomm:

Він поставляється для підтримки пристроїв, що працюють на чіпсеті Qualcomm. Після встановлення на комп’ютері драйверів Qualcomm, сумісних із інструментом QFIL, інструмент QFIL може легко виявити під’єднаний пристрій і підготуватися до прошивання мікропрограми на пристрої.

Підтримка формату .mbn або .elf:

Він підтримує перепрошивання або встановлення Firehose .mbn або .elf на базі стандартного мікропрограмного забезпечення на пристроях Qualcomm, включаючи смартфони та планшети. Ви можете легко знайти файл .mbn або .elf у стандартній версії мікропрограми на вашому пристрої Qualcomm.

Скачать “Qualcomm_Flash_Image_Loader_v2.0.0.2.zip”

Qualcomm_Flash_Image_Loader_v2.0.0.2.zip – Загружено 9 раз – 2 МБ

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

View all posts

Додайте коментар

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео