Главная страница » Драйвер мережевої картки D-Link DGE-528T
5/5 - (1 vote)

Драйвер мережевої картки D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T – високопродуктивний PCI адаптер Gigabit Ethernet з мідним портом 10/100/1000Mбіт/с для настільних комп’ютерів. За допомогою цього адаптера, існуюча система, що функціонує на швидкостях 10Мбіт/с та 100Мбіт/с, може бути розширена до Gigabit Ethernet, що дозволить виключити вузькі місця в мережі та підвищити продуктивність.

Передача на швидкості Gigabit Ethernet
Завдяки можливості роботи в режимі повнодуплексного Gigabit Ethernet, цей мережний адаптер надає вашому комп’ютеру можливість роботи в мережі на швидкості 2000 Мбіт/с з використанням існуючої кабельної системи на основі UTP Cat 5. Будучи недорогою альтернативою рішенню на оптиці, цей адаптер дозволяє швидко збільшити швидкість передачі. даних до Gigabit Ethernet, не вимагаючи прокладання нових, дорогих оптичних кабелів. Адаптер підтримує автовизначення швидкостей 10/100/1000Mбіт/с та напів/повнодуплексного режиму роботи.

VLAN для підвищення продуктивності та надійності
Мережний адаптер має вбудовану фільтрацію тегованих Ethernet-кадрів VLAN, дозволяючи налаштовувати ПК спільно з комутатором, що підтримує VLAN. Комп’ютер може бути частиною віртуальної мережі VLAN, ізольованої від іншої мережі для підвищення безпеки та продуктивності.

Wake-On-LAN для керування живленням
Wake-On-LAN (WOL) – це функція Advanced Configuration Power Interface (ACPI), що дозволяє віддалено вмикати живлення вимкненого комп’ютера. За допомогою цієї функції адміністратор мережі може надсилати сигнали “wake-up”, що призводять до активного стану комп’ютера. Функція WOL забезпечує користувачам відмінну можливість для керування живленням ПК у будь-який час та з будь-якого місця.

Управління потоком для мінімізації втрати пакетів
Адаптер має вбудовану функцію управління потоком та незалежну чергу FIFO, забезпечуючи засоби захисту даних під час їх передачі через мережу. При підключенні до гігабітного комутатора, що підтримує керування потоком, адаптер під час пікових навантажень отримує від нього сигнали про переповнення буфера. Після цього адаптер затримує передачу даних до тих пір, поки сигнал не отримає від комутатора, що він готовий до прийому даних.

Невеликий розмір, низьке енергоспоживання
Використовуючи рішення на основі єдиного чіпа, цей мережевий адаптер має невеликий розмір та низьке енергоспоживання.

Швидкість передачі даних
Ethernet:
10Мбіт/с (напівдуплекс)
20Мбіт/с (повний дуплекс)
Fast Ethernet:
100Мбіт/с s (напівдуплекс)
200Мбіт/с (повний дуплекс)
Gigabit Ethernet:
2000Мбіт/с (повний дуплекс)

Індикатори
Full duplex
1000/100/10 Мбіт/с

Повний/напівдуплекс
Тільки повний дуплекс (1000Mбіт/с)
Повний/напівдуплекс (10/100Mбіт/с)

Управління живленням
ACPI 2.0 Wake-On-LAN

IRQ
Виділений системою

Адреси I/O
Виділений системою

Скачать драйвер

Наш Телеграм канал

1 коментар

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!