Главная страница » Asus N53SV Rev2.2 Boardview (FZ)
Оцініть

Asus N53SV Rev2.2 Boardview (FZ)

Asus N53SV Rev2.2 Boardview (FZ)

Asus N53SV Rev2.2 Boardview (FZ) є електронною схемою зображення плати материнської плати Asus N53SV в форматі .brd (BoardView), що дозволяє ремонтникам та технічним спеціалістам вивчати та аналізувати розташування компонентів на платі, проводити діагностику та здійснювати ремонт пристрою. Boardview також допомагає при пошуку ідентифікаційних номерів компонентів на платі, які можуть бути важливими при пошуку та заміні пошкоджених компонентів.

Asus N53SV – це модель ноутбука, що була випущена в 2011 році. Він має стильний дизайн з алюмінієвим покриттям та оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів).

Цей ноутбук працює на процесорі Intel Core i7-2630QM з тактовою частотою 2,0 ГГц, має 8 ГБ оперативної пам’яті DDR3 та відеокарту Nvidia GeForce GT 540M. Остання дозволяє грати в відеоігри та працювати з графікою високої якості.

Asus N53SV має дві жорсткі диски об’ємом 750 ГБ та 500 ГБ, які можна легко замінити або оновити для збільшення простору для зберігання. Також він має оптичний привід DVD Super Multi, 2 порти USB 3.0, HDMI-вихід, VGA-вихід та кард-рідер 5 в 1.

Щодо звуку, Asus N53SV оснащений технологією SonicMaster, яка забезпечує високоякісний звук з відмінною чіткістю та глибоким басом.

Asus N53SV має стильний дизайн, потужні характеристики та велику кількість різноманітних портів, що дозволяє використовувати його як для роботи, так і для розваг. В цілому, це дуже хороший вибір для тих, хто шукає потужний та функціональний ноутбук.

 

Схема Asus N53SV Rev2.2 Boardview (FZ)

Новини

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!