Главная страница » ASUS X53U Compal LA-7322P PBL60 Rev1A Boardview (FZ)
Оцініть

ASUS X53U Compal LA-7322P PBL60 Rev1A Boardview (FZ)

Boardview ASUS X53U Compal LA-7322P PBL60 Rev1A (FZ)

Якщо вам потрібен boardview для материнської плати , ви можете спробувати знайти його на різних ресурсах, присвячених обміну електронними схемами та документацією.

Проте, варто зазначити, що використання boardview може бути небезпечним і може призвести до пошкодження компонентів материнської плати, якщо ви не знаєте, як правильно використовувати цей файл. Тому, якщо ви не маєте достатнього досвіду або знань про ремонт електроніки, краще звернутися до професіоналів.

Це ноутбук серії X від компанії ASUS. Він оснащений 15,6-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1366×768 пікселів і працює на базі процесора AMD Brazos C-60 з частотою 1,0 ГГц. Ноутбук має 4 ГБ оперативної пам’яті DDR3 і 320 ГБ жорсткого диска. Він також має вбудовану відеокарту AMD Radeon HD 6290 і підтримує Wi-Fi і Bluetooth.

Операційна система, яка поставляється з ASUS X53U, може бути різною залежно від регіону продажу та конфігурації. Наприклад, в некоторых регіонах він може поставлятися з Windows 7, в той час як в інших регіонах може бути встановлена Windows 8 або Windows 10.

Ноутбук ASUS X53U також має вбудовану веб-камеру і оптичний привід DVD-RW. Вага ноутбука становить приблизно 2,6 кг, що робить його переносним і зручним для роботи в дорозі.

Схема

Новини

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!