Главная страница » Драйвер Dell inspiron 1300
3.7/5 - (3 votes)

Драйвер Dell inspiron 1300

Драйвери для Dell Inspiron 1300 можна завантажити з офіційного веб-сайту Dell. Ось кроки для завантаження драйверів:

  1. Перейдіть на веб-сайт Dell (www.dell.com) та виберіть свою країну/регіон.
  2. Наведіть курсор на “Підтримка” та виберіть “Завантаження драйверів та документів”.
  3. Виберіть свій продукт – “Ноутбуки” > “Inspiron” > “Inspiron 1300”.
  4. Виберіть вашу операційну систему.
  5. Завантажте необхідні драйвери та інші програми.

Також, можна використовувати спеціальні програми для автоматичного встановлення драйверів, такі як DriverPack Solution або Driver Easy. Ці програми зможуть автоматично знайти та встановити необхідні драйвери для вашого ноутбука.

Ноутбук Dell Inspiron 1300 – це бюджетний лептоп з екраном діагоналлю 15,4 дюйми з роздільною здатністю 1280х800 пікселів. Його основою є процесор Intel Celeron M з тактовою частотою 1,5 ГГц, з можливістю розширення до процесора Pentium M. В ноутбуці також встановлено 512 МБ оперативної пам’яті DDR2, яку можна розширити до 2 ГБ.

Щодо зберігання даних, Inspiron 1300 оснащений жорстким диском об’ємом 60 ГБ, а також оптичним приводом для читання і запису CD / DVD дисків. Для забезпечення графічної продуктивності, використовується вбудована графічна карта Intel Graphics Media Accelerator 900.

Щодо зовнішніх інтерфейсів, ноутбук має 4 порти USB, VGA, Ethernet, Wi-Fi, а також аудіо-виходи для підключення навушників і мікрофона. Вбудований акумулятор забезпечує приблизно 2 години роботи без зарядки.

Dell Inspiron 1300 працює під управлінням операційної системи Windows XP. В комплекті з ноутбуком поставляється блок живлення і кабель живлення.

http://www.dell.com/support/home/us/en/19/product-support/product/inspiron-1300x/drivers

Новини

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!