Главная страница » Lenovo B560 перестав вмикатись
Оцініть

Lenovo B560 перестав вмикатись

Lenovo B560 перестав вмикатись

Якщо ваш ноутбук Lenovo B560 перестав вмикатись, є кілька кроків, які ви можете виконати, щоб спробувати вирішити цю проблему.

  1. Перезавантаження ноутбука: Натисніть та утримуйте кнопку живлення на ноутбуку протягом 10-15 секунд, доки він не вимкнеться повністю. Потім натисніть кнопку живлення, щоб повторно включити ноутбук.
  2. Підключення до джерела живлення: Переконайтеся, що ноутбук підключений до джерела живлення, адаптер живлення підключений до розетки та правильно підключений до порту на ноутбуці.
  3. Вилучення батареї: Вимкніть ноутбук та відключіть адаптер живлення. Вилучіть батарею з ноутбука та зачекайте принаймні 30 секунд. Потім підключіть адаптер живлення до ноутбука та спробуйте його увімкнути.
  4. Перевірка живлення: Переконайтеся, що живлення ноутбука працює правильно, перевірте, чи світяться індикатори живлення на ноутбуку.
  5. Перевірка дисплею: Перевірте, чи світиться екран ноутбука. Якщо екран не світиться, можливо, проблема в його підсвічуванні або засліплюванні. Підключіть зовнішній монітор до порту VGA або HDMI на ноутбуці та спробуйте ввімкнути ноутбук.

Прийшов у ремонт ноутбук Lenovo B560, перестав вмикатись .  На кнопку не реагує. В простої споживає 16мА. Дежурних живлень 3.3 та 5 вольт нема. Перевіривши, що коротких замикань на дежурних живленнях нема. Пішов осиками по форумах. Перше і влучне вирішення цієї проблеми стала прошивка мультиконтроллеру.

Знайшовши дамп мультиконтроллеру. Випаяв мікросхему 25ld010 біля мультиконтроллеру. Зчитав дамп два рази, звірив. Дамп зачитався нормально. Звірив з донорським дампом. Звісно були відмінності. Без зайвих думок, залив нову прошивку. Запаяв. Підключив материнську плату. Так як батарейку cmos я відключив, то пішов автостарт. Зображення з‘явилось.
Зібрав ноут. Все працює. До ОС запускається. На робочому столі побачив 3 антивіруси і очищувач. Але чистка ПО та перевірка від вірусів – це вже інша історія.

ось дамп мультиконтроллеру:

Наш Телеграм

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!