Главная страница » Драйвер для принтеру Canon LBP 1120
4.5/5 - (200 votes)

Драйвер для принтеру Canon LBP 1120

 

!p1011403

Драйвер Canon LBP 1120 – це програмне забезпечення, що дозволяє принтеру Canon LBP 1120 працювати з комп’ютером. Встановлення драйвера є необхідною умовою для коректної роботи принтера з операційною системою.

Існує кілька способів встановлення драйвера Canon LBP 1120 на комп’ютер з операційною системою Windows. Один з найбільш поширених – це встановлення драйвера з диску, який поставляється разом з принтером.

Якщо у вас немає диска, ви можете завантажити драйвер з офіційного веб-сайту Canon. Для цього відкрийте сторінку підтримки Canon і виберіть свою модель принтера. На сторінці підтримки будуть доступні посилання для завантаження драйверів.

Після завантаження драйвера Canon LBP 1120 вам потрібно запустити файл встановлення та дотримуватися інструкцій на екрані. Зазвичай встановлення драйвера досить просте і займає кілька хвилин.

Після успішного встановлення драйвера ви зможете підключити принтер Canon LBP 1120 до комп’ютера та почати друкувати документи. Якщо ви маєте будь-які проблеми з встановленням драйвера або роботою принтера, ви можете звернутися до підтримки Canon або знайти рішення проблем у Інтернеті.

Є кілька робочих способів обхитрувати Windows x64

Способ 1:

Canon Laser Shot LBP1120 под windows 7, 64 бита.

или этот

  1. Качаємо з офіційного сайту драйвер.
  2. Заходимо Пуск-Устройства и принтеры-Установка принтера-Добавить локальный принтер-Вибираємо порт (чаще USB)-“Установка с диска”-“Обзор”-Вказуємо шлях до завантаженогофайлу ( cab3setk.dll)-Перезагрузка
  3. Заходимо Пуск-Панель управления-Система-Диспетчер устройств-Вибираємо принтер (він позначений знаком питання)-Оновити драйвер-Оновити через інтернет

Способ 2 (для 64-битных ситем):

  1. Качаємо microsoft virtual PC звідси http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=3702
  2. Читаючи інструкцію, завантажуємо все та по порядку встановлюємо.
  3. Після встановлення та оновлення, заходимо Пуск-Панель управления-Программы и компоненты- Windows Virtual PC, windows ХР mode и встановлюємо.
  4. Після встановлення входимо в Windows XP Mode та встановлюємо драйвер на принтер.
  5. В моді зверху екрану вибираємо порт USB натискаємо сумісність, натискаємо ТАК.
  6. https://docs.google.com/document/d/1Mn5rEOlKZ3_KCSE8XY6wKCkgmpStyt1WdgznZQizKuc/edit#

Ігри та підписки на Xbox та Playstation

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!