Главная страница » Драйвер xerox 3100
5/5 - (1 vote)

Драйвер xerox 3100

 

Xerox Phaser 3100MFP

Звертаємо увагу на те, що частина запропонованих нижче офіційних драйверів не має автоматичного інсталятора. Тому установку необхідно виконувати за допомогою Майстра установки принтерів (див. Панель керування, потім Пристрої та принтери. У меню Файл вибрати Додати принтер).
Ця сторінка завантаження містить таке програмне забезпечення:

Для того, щоб отримати драйвер для Xerox Phaser 3100MFP на українській мові, потрібно відвідати веб-сайт компанії Xerox за адресою https://www.support.xerox.com/uk-ua/product/phaser-3100mfp/downloads та обрати потрібну версію драйвера в залежності від операційної системи, яку використовуєте на своєму комп’ютері.

На веб-сайті Xerox ви зможете знайти драйвери для різних версій операційних систем, включаючи Windows, Mac і Linux. Знайдіть потрібну версію драйвера та завантажте його на свій комп’ютер. Для української мови можна вибрати відповідну опцію при встановленні драйвера на комп’ютер.

Після завантаження драйвера встановіть його на своєму комп’ютері, слідуючи інструкціям, які з’являться на екрані. Після успішної інсталяції драйвера ви зможете підключити свій принтер Xerox Phaser 3100MFP до комп’ютера і розпочати його використання.

Xerox Phaser 3100MFP – це багатофункціональний принтер, сканер, копір та факс, призначений для роботи в домашніх умовах або в невеликих офісах. Цей пристрій має швидкість друку до 20 сторінок за хвилину і роздільну здатність до 1200х1200 точок на дюйм. Він також оснащений зручними функціями сканування, копіювання та факсування.

Крім того, Xerox Phaser 3100MFP підтримує бездротове з’єднання Wi-Fi, що дозволяє підключатися до мережі безпосередньо з пристроїв з підтримкою Wi-Fi. Він також має порти USB та Ethernet, що дозволяє підключатися до різних пристроїв та мереж.

Для цього пристрою доступні драйвери для різних операційних систем, включаючи Windows, MacOS та Linux. Для завантаження драйверів ви можете зайти на офіційний веб-сайт Xerox і вибрати відповідну операційну систему та мову.

http://www.support.xerox.com/support/phaser-3100mfp/downloads/enus.html?operatingSystem=win7x64

Новини

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!