Главная страница » Повне налаштування програми «Словоєб «
5/5 - (2 votes)

Повне налаштування програми “Словоєб ”

“Словоєб” – це програма для перекладу та аналізу текстів, яка має різноманітні налаштування для покращення роботи з нею. Ось кілька кроків для повного налаштування програми “Словоєб”:

  1. Встановлення та налаштування мовних пакетів.

“Словоєб” підтримує багато мов, інсталюючи мовні пакети, ви зможете розширити можливості програми. Щоб встановити мовний пакет, відкрийте програму “Словоєб” та перейдіть до меню “Настройки” > “Менеджер мовних пакетів”. Виберіть потрібну мову та натисніть на кнопку “Установити”. Після завершення установки перезапустіть програму, щоб зміни набрали чинності.

  1. Налаштування перекладача.

“Словоєб” використовує онлайн-сервіси для перекладу текстів. Щоб налаштувати перекладач, перейдіть до меню “Настройки” > “Перекладачі”. Виберіть потрібний сервіс та введіть API-ключ, якщо потрібно. Деякі перекладачі також мають додаткові налаштування, які можна змінити.

  1. Налаштування аналізу текстів.

“Словоєб” може аналізувати текст на наявність помилок, стилістичні проблеми, зайві слова та багато іншого. Щоб налаштувати аналіз, перейдіть до меню “Настройки” > “Аналізатори”. Виберіть потрібні налаштування та налаштуйте їх під свої потреби. Наприклад, ви можете вибрати мову аналізу, тип помилок, які програма повинна виявляти, тощо.

Втім одна моя хороша знайома попросила знайти матеріал , я його не знайшов і ось вирішив сам розібратися, отже, Повне налаштування програми “Словоєб 2.0”:

1.                  Качаємо архів із програмою, або на сайті виробника http://www.key-collector.ru/

2.               Розпаковуємо архів, наприклад у корінь диска C:\SlovoEB\

3.                    Запускаємо програму подвійним клацанням по файлу C:\SlovoEB\Slovoeb.exe

4.                    Натискаємо кнопку “Створити новий проект”

5.                У діалоговому вікні пишемо назву проекту і вказуємо його місце розташування (він матиме формат PROJECT1.sedb) для зручності краще створити директорію в папці з програмою під назвою Data або Base

6.                Потім йдемо в налаштування (кнопка ліворуч-згори), знаходимо там Парсинг-Налаштування акаунтів де пишемо робочий акаунт облікового запису

7.              У вікні програми шукаємо вкладку дані-додати фрази

5.             У вікно, що з’явилося, вписуємо необхідні для перевірки фрази або вставляємо їх з готового файлу у форматі .txt

тиснемо кнопку “Додати до таблиці

6.          Бачимо робочу таблицю

7.         Далі прописуємо необхідний нам домен в закладці Збір даних-URL сайту та працюємо з інструментами статистики

Новини

Наш Телеграм канал

 

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!