Главная страница » Правильне SEO сайту
5/5 - (3 votes)

Правильне SEO сайту

Що таке «зручний пошук сайту»?

Для того, щоб зрозуміти що таке SEO, спочатку слід трохи поринути в історію появи інтернету в цілому. Адже якихось 20 років тому багато хто з нас про інтернет у себе вдома міг тільки мріяти і для того, щоб знайти якусь інформацію, доводилося йти в найближче інтернет-кафе. Причому шуканий нами сайт знайти було не так просто, доводилося записувати посилання на сайт (доменне ім’я сайту) на клаптику паперу, при цьому не можна було допустити жодної помилки. Для пошуку сайту цікавої для вас тематики потрібно було шукати каталог сайтів, на зразок DMOZ, де в потрібному розділі був список тих посилань, які додав адміністратор каталогу.

Таким був пошук сайту в Україні до кінця 90-х років 20-го століття. Самі ж сайти переважно писалися на “голому” коді (мова програмування html). З появою пошукових систем, таких як Google, Yahoo, Bing процес пошуку сайту значно спростився, і з’явилася можливість знаходити цікавий для нас сайт за ключовими словами.

Пошукові системи постійно удосконалюються, зараз вони не просто аналізують заголовки на сайтах, а проводять справжній аналіз, що складається з багатьох факторів, таких як правильність коду, швидкість завантаження сайту, читабельність, зручність навігації, якість та цікавість інформації. Також важливий чинник відіграє популярність сайту в інтернеті, адже якщо на сайт посилаються інші сайти, значить, люди вважають його цікавим. Загалом завдання пошукової системи видати максимально відповідну інформацію (релевантну) за тим чи іншим запитом.

 

Чим займається SEO компанія?

 

Я думаю багато людей, які мають сайт, ні раз замислювалися над цим питанням: «Що це за SEO таке, і як з цим боротися»? Спробую коротко пояснити людською мовою, що таке SEO і що роблять SEO компанії. Абревіатура SEO означає search engine optimization, що перекладається як пошукова оптимізація. Тобто. це оптимальна відповідність сайту вимогою пошукової системи.

Щоб зрозуміти суть роботи SEO компанії, давайте уявімо, що сайт це наприклад корабель. Кожен корабль має свою команду екіпажу, яка завдяки своїм складеним діям змушує рухатися це судно на всіх вітрилах. Хтось працює у машинному відсіку, хтось займається навігацією, хтось чистить корабель. Але загалом загальне завдання команди – дати рух кораблю. Ось так і виглядає робота компанії з просування сайтів в інтернеті. Хтось виправляє помилки коду сайту, хтось наповнює його змістовними текстами, хтось створює зручну навігацію сайтом за допомогою ключових слів та гіперпосилань (перелінкування). Але найважливіший вирішальний чинник, це «капітан корабля», та людина, яка організовує роботу.

Правильне SEO сайту Хто такий керівник проекту?

 

Я не знаю, як там звучить правильне визначення, але для тих, хто при слові керівник одразу уявляє собі мужика з пивним черевцем, який тільки й вміє, що викликати всіх підлеглих «на килим» хочу уявити свою версію обов’язків цієї людини. Грамотний керівник — це людина, яка здатна витратити максимум своїх знань, часу та психологічних якостей на те, щоб поставити завдання своїм підлеглим таким чином, щоб вони максимально зрозуміли суть цього завдання та виконали його у мінімальні терміни. Лише горе «керівник» скаже вам: «Я вже пояснював». Грамотний керівник завжди так пояснить з першого разу, що вдруге пояснювати просто не доведеться, оскільки всі виконують свою роботу.

Саме таким керівником можна вважати директора компанії «SEOпорт» (seoport.com.ua) Самойленка Сергія. Він мало того, що сам займає позицію грамотного керівника, але і своїм прикладом навчає штат своїх співробітників так само уважно ставиться до своїх підлеглих, адже кожен із співробітників seoport.com.ua керує тим чи іншим завданням.

Особливо сподобалася робота з підрядниками — людьми, які пишуть тексти різної тематики (копірайтери). Бо для того. Щоб копірайтер написав грамотний текст, йому так само потрібно дати максимум інформації витративши мінімум робочого часу і якщо копірайтери розбігаються від роботодавця, значить їм складно зрозуміти, чого той від них хоче. Але така проблема далека від компанії seoport.com.ua.

Правильне SEO сайту Як мені зрозуміти правильність вибору SEO компанії?​

Але не заглиблюватимемося в повсякденні будні співробітників SEO компанії. Ви можете знайти в інтернеті безліч інформації про те, що таке семантичне ядро сайту, його важливість у виконанні . Про взаємодію ключових фраз та високочастотних запитів (ВЧ), про контекстну рекламу, про біржі посилань та інші інструменти білого, сірого та чорного SEO. Але загалом від SEO компанії нам потрібне лише одне — позитивний результат. А позитивним результатом будь-якої SEO компанії це, звичайно, наявність вашого сайту на перших позиціях пошукової видачі і як наслідок висока відвідуваність сайту зацікавленими в цьому сайті людьми. Моя вам порада не витрачайте час і зв’яжіться зі спеціалістами Сеопорту.

Новини

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!