Главная страница » Драйвер MICROSOFT DIRECTX 9.0
Оцініть

Драйвер MICROSOFT DIRECTX 9.0

Може хтось дістав свою стареньку або просто вирішив погратися зі старим залізом, то ця програма для вас.

DirectX 9.0 – це набір програмних інструментів для розробки і запуску ігор та інших мультимедійних додатків на комп’ютерах з операційною системою Windows. Для того, щоб встановити драйвер DirectX 9.0, виконайте наступні кроки:

  1. Завантажте інсталятор DirectX 9.0 з офіційного веб-сайту Microsoft або з іншого довіреного джерела.
  2. Запустіть інсталятор і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
  3. Виберіть місце для встановлення драйвера на вашому комп’ютері.
  4. Після завершення встановлення перезавантажте комп’ютер.

Після встановлення драйвера DirectX 9.0 ви зможете запускати ігри та мультимедійні додатки, які вимагають наявності цього драйвера на вашому комп’ютері. Для перевірки версії DirectX на вашому комп’ютері відкрийте панель управління Windows, перейдіть до розділу “Система і безпека” і відкрийте пункт “Система”. У вікні “Система” знайдіть розділ “Системні властивості” і натисніть на кнопку “Додатково”. Відкриється нове вікно зі списком системних параметрів. У цьому списку знайдіть пункт “DirectX-версія” і перевірте версію вашого драйвера DirectX.

Якщо ви збираєтеся встановлювати ігри на комп’ютері з операційною системою Windows, зверніть увагу на вимоги до версії DirectX, яку потребує гра. Деякі нові ігри можуть вимагати більш пізню версію DirectX, ніж 9.0, тому вам може знадобитися встановити більш пізню версію драйвера.

Також, слід зазначити, що у недавніх версіях Windows (починаючи з Windows 10) драйвер DirectX встановлюється автоматично під час установки системи або оновлення. Тому, якщо ваша операційна система Windows є більш новою, то встановлення драйвера DirectX може не бути необхідним.

В цілому, драйвер DirectX 9.0 – це важлива частина для коректної роботи багатьох ігор та мультимедійних додатків на комп’ютерах з операційною системою Windows. Якщо у вас є потреба встановити цей драйвер, слід виконати описані вище кроки, або ж переконатися, що він вже встановлений на вашому комп’ютері.

Новини

Наш Телеграм канал

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!