Главная страница » Ризик купівлі відеокарти з OLX на прикладі GTX1080TI
Оцініть

Ризик купівлі відеокарти з OLX на прикладі GTX1080TI

Ризик купівлі відеокарти з OLX на прикладі GTX1080TI Ризик купівлі відеокарти з OLX на прикладі GTX1080TI

GTX 1080TI

Приніс кліент зі скаргою: “Купив на ОЛХ, мені кидали фото тестів, все було ок. Коли приїхала,  дома не виводила зображення.Продавець казав, перевірити на другому моніторі”

Не довіряйте техніці з інших міст по дуже низьким цінам

Ризик купівлі відеокарти з OLX на прикладі GTX1080TI.  Ось деякі причини, чому:

  1. Безпека: OLX – це майданчик для приватних продажів, і він не забезпечує гарантії щодо безпеки транзакцій. Існує ризик стати жертвою шахрайства, яке може включати підроблення товарів, сплату за товар, який ніколи не буде відправлений, або відправку товару, який не відповідає опису.
  2. Стан відеокарти: OLX – це майданчик для приватних продажів, і продавці можуть не завжди давати правдиву інформацію про стан відеокарти. Відеокарта може бути пошкоджена або бути в несправному стані, але продавець може не повідомляти про це.
  3. Гарантії та повернення: Відсутність гарантії і можливості повернення товару може створити проблеми для покупця, якщо відеокарта не відповідає опису або не працює належним чином.
  4. Ціна: Іноді продавці на OLX пропонують надзвичайно низьку ціну, що може бути знаком шахраїв, які намагаються вивести гроші з покупця, не відправляючи товар.

Отже, якщо ви плануєте купити відеокарту GTX 1080 Ti на OLX, будьте обережні і дбайливо перевіряйте продавця та стан товару. Рекомендується купувати товар від продавців з відгуками та рейтингом на OLX або купувати відеокарту від офіційного дилера або інтернет-магазину з гарантією та можливістю повернення товару.

Новини

Наш Телеграм канал

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Переглянути всі публікації

Okas43

Ремонт консолей, продаж Ігор та підписок

Останні відео

Рейтингові товари

Це дуже вигідно!